Lütfen Bekleyiniz...

Ayrıcalıklarımız

Tecrübemiz ve köklü geçmişimiz ile en büyük ayrıcalığı “güven” kavramını sunduğumuz müşterilerimize hizmet öncesi ve sonrası danışmanlık sağlıyoruz. Projelerimizin her aşamasında mimari, teknik şartname, idari mevzuat ve inşa teknikleri yükümlülüklerine titiz şekilde dikkat ediyor, yatırımcıya ve konut sahibi olanlara içleri rahat edeceği yaşam alanları sunuyoruz. İnşa süresini maksimum şekilde hesaplıyor, olabilecek tüm gecikmeleri hesaba katarak proje tarihlerini müşterilerimize sunuyor, böylelikle güvenle anılan GÜL İnşaat adıyla projelerimizi zamanında teslim ediyoruz.

Zamanında teslim

Her projemizde en önemli aşamamız zaman tasarımı ve planlamasıdır. Bu titizlikle bugüne kadarki tüm projelerimizde zamanında teslim konusunda 58 yıldır güven inşaa ettik.

Proje Özel Bilgilendirme

Uzman proje danışmanlarımız ile sizlere doğru bilgileri eksiksiz olarak ileten bir marka DNA'sına sahibiz.

Yatırımcı İşbirlikleri

Arazi ve Proje bazlı teklifleri değerlendiren yatırım analiz ekibimiz ile birçok yatırımcı ile projeler üretip, karşılıklı kazan kazan yöntemi ile sizlere alternatif kazanç üretiyoruz.

Kurumsal Çözümler

Gül bünyesindeki tüm alanlarda uzman personel yapısı ile isteklerinizin kurumsal anlamda çözülebilmesi için hergün ekibimize yaptığımız yatırımlar ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.